HAKKIMIZDA

BİZ ARERA GROUP 'uz

Arera Group, binaların, tesislerin, sitelerin, alışveriş merkezlerinin, hastanelerin ve fabrkalaın, temizlik, güvenlik, servis hizmetleri ya da yönetim hizmetleri gibi işlerinin tek elden yürütülmesini sağlar.

Arera Group, tesislere, işletmelere, alışveriş merkezlerine ve fabrikalara destek hizmetleri vererek onların kendi işlerine odaklanmalarına, iş yüklerinin hafiflemesine yardımcı olur. Böylece, genel giderlerden tasarruf sağlayarak maliyetleri düşürür, zamandan kazanç sağlar. Organizasyonel olarak da özellikle kontrol ve denetim mekanizmalarında katma değer yaratır.

Arera Group, ana faaliyet alanları olan temizlik, güvenlik, sosyal hizmetleri ve servis hizmetleri kapsamında hizmet yelpazesini, endüstriyel temizlik, alışveriş merkezleri yönetimi, site yönetimi, bordrolama hizmetleri, güvenlik sistemleri geliştirme ve personel taşımacılığı gibi alanlara taşıyarak genişletmiştir.

Arera Group, organizasyon yapısında yer alan Yönetim, Güvenlik, Temizlik ve Servis Hizmetlerinde uzmanlaşmış kadrolarımıız tarafında, uluslararası yenilikleri uygun yapılanmalar ve sürekli iyileştirme ve geliştirmeler yapılmaktadır.

İletişim →